Acil Servis Hattı
MENÜ

Endüstriyel Sanayi Tipi Cihazlarda Oluşan Arızalar

Endüstriyel  Sanayi Tipi Cihazlarda  Oluşan Arızalar

Her canlı yaşamını devam ettirebilmesi için gerekli besinleri gün içinde tüketmesi gerekmektedir. İnsanlar  ortalama gün içinde 3 öğün yemek yemektedir. Evlerde aile bireylerine yetecek kadar pişirilicek yemekler en fazla 5-10 kişilik olduğu için gerekli olan mutfak ekipmanlarıda küçük boyutta olmaktadır. Fakat insanların cafe, restaurant vb. yerlerde mecbur oldukları durumda yemek  yeme alışkanlıkları oluşmuştur.

Bu durumda binlerce insanın aynı anda yemek yemeleri için edüstriyel mutfak ekipmanlarına ihtiyaç duyulmuştur. Endüstriyel mutfak ekipmanları genellikle otel, cafe, yemekhane veya yemek üretimi sağlayan catering firmalarında kullanımdadır. Kısacası insan sayısının fazla oldugu yemekhane yerlerinde endüstriyel mutfak ekipmanlarına ihtiyaç duyulmaktadır.

Endüstriyel mutfak ekipmanların temizlenmesi büyük olmasından ötürü daha kolaydır. Ayrıca endüstriyel mutfak ürünlerine özel üretilen temizlik ürünleri  daha kolay temizlenmesini sağlamaktadır.  Endüstriyel malzemeler günümüzde aşçıların işini kolaylaştırmış ve hızlandırmıştır.

Endüstriyel  Mutfak Ekipmanlarınızda Oluşabilicek Arızalar

  • Endüstriyel Bulaşık makineniz ısıtma, yıkama yapmıyor, su akıtıyor ve makine çalışmıyor olabilir.
  • Endüstriyel sanayi tipi patates dinlendirme makinesinin kartında sorun olabilir.
  • Endüstriyel mutfak ekipmanı fırınlarınızda sürücü arızası, kartı yanabilir, ısıtmayabilir bu şekilde arızalar oluşabilir.
  • Endüstriyel soğutucularda soğutma yapmıyor, ses çıkarıyor, drayer tıkanıklığı olabilir.
  • Endüstriyel sanayi tipi döner ocaklarında motor arıza yapıyor veya radyanında olabilir.
  • Endüstriyel mutfak ekipmanı fritözlerinizde ısıtıcıları arıza yapabilir.
  • Endüstriyel ocak, ocak gözü çalışmıyor olabilir.

Berat Endüstriyel olarak oluşan arızalarınızın tamir, onarım, bakım, kurulum, yedek veya orijinal parça değişimini sağlamaktayız. Oluşan arızalar üzerine çağrı merkezimizi arayarak arıza kaydı oluşturabilirsiniz. Oluşan arıza kaydı üzerine uzman teknik servis personelimiz bulunduğunuz ikamet adresine gelerek endüstriyel sanayi tipi cihazınızın tamirini geçekleştirir. Hızlı, kaliteli, çözüm odaklı çalışmaktayız. İşimizi titizlik ve özenle yapmaktayız.

Benzer Yazılar

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj