Acil Servis Hattı
MENÜ

Empero Servisi

Endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için güvenilir bakım ve onarım servisi mı arıyorsunuz? Empero Servisi'nden başkasını aramayın! Uzman teknisyenlerden oluşan ekibimizden, hızlı, güvenilir hizmet almak için servis kaydı oluşturun. 

Empero Teknik Servisi

Beklenmeyen bir arızayla karşılaştığınızda ve endüstriyel mutfak ekipmanlarınızın rutin bakımı ve hızlı onarımı için Empero Servisi'ni arayın. Deneyimli teknisyenlerimiz bulunduğunuz yere kadar gelerek en kaliteli hizmeti verecektir. Herhangi bir sorunu hızlı bir şekilde teşhis etme uzmanlığına sahibiz ve böylece daha kısa sürede işlerinize devam etmenizi sağlarız.

Empero Endüstriyel Mutfak Servisi

Empero Teknik Servis hizmeti olarak bir çok markanın endüstriyel mutfak ekipmanının teknik servis hizmetini, onarımını, bakımını ve tamirini sağlıyoruz. Berat Endüstriyel adı altında hizmet veren teknik servis ve onarım firmamız istenilen Empero markasına ait mutfak ekipmanlarının teknik servisini üstlenmekteyiz.

Hizmetimizin bir parçası olarak, olası arızaları meydana gelmeden önce belirlemenize yardımcı olan kapsamlı kontroller sağlıyoruz. Önceden plan yapabilmeniz ve gelecekte maliyetli arızalardan kaçınmanız için kontrollerimizi gerçekleştiriyoruz. Empero bulaşık makinesi, buz dolabı, bardak yıkama makinesi, pişirme ocağı, buz makineleri ve bunun gibi bir çok ürün teknik servis hizmetini sağlamaktayız. 

Empero Bakım ve Onarım Servisi

Teknisyenlerimiz, endüstriyel mutfak ekipmanınızın tüm bileşenlerini incelemek ve değerlendirmek için eğitilmiştir. Aşınmış veya hasarlı parçaları kontrol edecekler ve gerekli onarımları veya değiştirmeleri yapacaklardır. Sisteminizin en yüksek performansta çalışmasını ve yıllarca bu şekilde kalmasını sağlamak için en son araçları ve teknolojileri kullanıyoruz.

Uzman teknik servis yetkililerimiz arıza ihbarınızı alır almaz ikamet ettiğiniz adrese gelecek,yerinde veya gerektiği durumlarda eğer ihtiyaç varsa cihazınızı atölyemize getirip gerekli bakım ve onarımını yapıp çalışır ve onarılmış bir halde adresinize teslim edeceklerdir.

  • Empero bulaşık makinesi
  • Empero buz dolabı
  • Empero bardak yıkama makinesi
  • Empero pişirme ocağı
  • Empero buz makinesi

Empero Ekipmanlarınız Sorunsuz Çalışsın

Empero Servisi olarak endüstriyel mutfak ekipmanlarınızın mümkün olan en sorunsuz şekilde çalışmasını sağlamak için buradayız. Sisteminizin optimum verimlilikte çalıştığından emin olmak için uzmanlığımızı ve deneyimimizi kullanıyoruz.

  • Aynı Gün Servis
  • İşinde Uzman Teknik Ekip
  • Orjinal Yedek Parça
  • Yerinde Tamirat İmkanı

Berat Endüstriyel, empero markalı endüstriyel mutfak ekipmanlarınız için en hızlı ve kaliteli bakım/onarım hizmeti sunmaktadır. Değerli cihazlarınızı gönül rahatlığıyla bize teslim edebilirsiniz. 

Empero Servisi Çağrı Merkezi

Endüstriyel cihazlarınızda herhangi bir arıza veya sorun olduğunu düşünüyorsanız 7/24 hizmetinizdeyiz.

0216 606 16 65 - 0535 335 15 59

Empero Servis Bölgelerimiz

Şimdi Arayın WhatsApp Mesaj